Aktualności

Zostań policjantem i wybierz zawód z przyszłością

Zastanawiasz się nad wstąpieniem do Policji? U nas będziesz miał gwarancję stabilnej i pewnej pracy, nowych wyzwań i zawodowego rozwoju. Łącząc pasję ze służbę, ta praca da ci wiele satysfakcji. Nie czekaj. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej co trzeba zrobić, aby zostać policjantem. Zostań jednym z nas!

Służba w Policji to szczególne zajęcie – służba drugiemu człowiekowi, społeczeństwu, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. To także rozwiązywanie trudnych spraw kryminalnych, udzielenie pomocy pokrzywdzonym i ściganie sprawców przestępstw, ratowanie życia czy zapewnianie bezpieczeństwa na drogach. Jako umundurowana i uzbrojona formacja służymy społeczeństwu o każdej porze dnia i nocy. Wśród policyjnych pionów każdy z powodzeniem może znaleźć coś dla siebie. Ruch drogowy, prewencja, technika kryminalistyczna, zwalczanie przestępczości zorganizowanej czy kryminalnej i gospodarczej, zespoły prasowe czy przewodnicy psów, policyjni antyterroryści, logistyka- jednym słowem to służba wszechstronna i gotowa przyjąć w swe szeregi osoby o różnym wykształceniu i profilu. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Przedstawiciele zespołu ds. promowania zawodu policjanta czekają na Ciebie w Komendzie Powiatowej Policji w Policach od poniedziałku do piątku, jak również pod numerem telefonu - 47 78 26 581 gotowi odpowiedzieć na każde pytania dotyczące zawodu policjanta.

mł.asp. Katarzyna Leśnicka