Dzielnicowi KPP w Policach

Dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych KPP w Policach

"Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów." Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub w przypadku Komendy Powiatowej Policji w Policach pod nr 47-78-26-511, a w przypadku Komisariatu Policji w Mierzynie pod nr 47-78-26-311.

 

 

Dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Policach

 

 

 

REJON NR 1

mł.asp. Michał Chmielewski

pokój 118

tel. 47 78 26 534

kom. 573 445 939

e-mail:  dzielnicowy.police1@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Batorego, Bartłomieja, pl. Chrobrego, Dolna, Dubois, Działkowa , Drzymały, E. Plater, Goleniowska, Grunwaldzka, Jabłonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kościuszki, Mazurska, Mickiewicza, Mareckiego, Nieznanego Żołnierza, Niedziałkowskiego, Nowopol, Ogrodowa, Polna, Pomorska, Rogowa, Rycerska, Staszica, Starzyńskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Słowiańska, Szkolna, Traugutta, Kamienna, Lubuska, Wiejska, Wielecka, Wojska Polskiego,

cała

Piłsudskiego

odcinek od Asfaltowej do Wiaduktu,

Bukowa , Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Graniczna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nadbrzeżna, Palmowa, Szpilkowa, Świerkowa, Topolowa, Asfaltowa

cała

Ofiar Stutthofu

+ teren miasteczka rzemieślniczego

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 roku:

 W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady osiedla Mścięcino oraz rozmów z mieszkańcami ustalono, że głównym problemem w rejonie jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym w Policach przy ul. Nadbrzeżnej i Cisowej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

REJON NR 2

mł.asp. Michał Chmielewski

pokój 118

tel. 47 78 26 534

kom. 573 445 939

e-mail:  dzielnicowy.police2@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Barnima, Chodkiewicza, Głowackiego, Łokietka, Sadowa, Tanowska, Wróblewskiego, Kresowa, Korczaka, Skwer Jana Pawła II, Energetyków, Fabryczna, Przemysłowa, Usługowa, Licealna, Spółdzielcza, Broniewskiego, Brzozowa, Dworcowa, Jana Kazimierza, Jasienicka, Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Makowa, Morska, Owocowa, Partyzantów, Piastów, Piotra i Pawła, Podgórna , Rybacka, Sosnowa, Świętej Anny , Świętego Marcina, Tartaczna, Wodna, Zatoka, Zielona

cała

Kuźnicka

w tym teren Zakładów Chemicznych

Piłsudskiego

od Tanowskiej do ronda – cała lewa strona w tym cmentarz komunalny przy Tanowskiej

Siedlecka

Od 1 - do 6 a

 

Roweckiego

od osiedla do Tanowskiej tzw.Rurowej

 

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodstawicielami rady osiedla "Gryfitów" oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest bezpieczeństwo i komfort poruszania sie po skwerze Jana Pawła II. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu badania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania nieprawidłowości.

 

 

REJON NR 3

sierż. Łukasz Pospychała

pokój 119

tel. 47 78 26 534

kom. 571323878

e-mail:  dzielnicowy.police3@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Armii Krajowej

cała

26-Kwietnia

cała

Świętego Kazimierza

cała

Park Solidarności

cały

Gr.St.Roweckiego

cała

I-go Maja

cała

Kard. Wyszyńskiego

parzyste

Okulickiego

cała

Przyjaźni

cała

Garażowisko ul. Okulickiego

 

Skraj lasu do „Rurowej”

 

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020 roku:


W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami oraz radami osiedli, jak i w związku ze skargami mieszkańców podległego rejonu służbowego nr 3 ustalono, ze miejscem zintensyfikowanych działań dzielnicowego powinien być rejon placu zabaw dla dzieci przy ul. Wyszyńskiego 10.  Jest to miejsce gromadzenia się osób w godzinach wieczorowo - nocnych, które w tym miejscy spożywają alkohol i zakłócają porządek publiczny. Nagminne popełnianie wykroczeń porządkowych m.in. z art. 51 par. 1 i 2 w tym z art 43 ustawy w rejonie tzw. Deptaka Wyszyńskiego. Teren ten posiada częściowo monitoring, nie jest jednak dostatecznie oświetlony. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu badania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania nieprawidłowości.

 

 

REJON NR 4

mł.asp. Piotr Busz

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 879

e-mail:  dzielnicowy.police4@sc.policja.gov.pl

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Bankowa

od numeru 2 do 2 c i od numeru 4 do 4c

Piaskowa

Cała od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego

od numeru 1 do 89 ( lewa strona od ulicy Bankowej )

Zamenhofa

od numeru 2 do 50 - wyłacznie numery parzyste

 

SP nr 8, teren za szkołą do ogrodów działkowych oraz Stadion OSIR

cały

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020  roku:

W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 oraz przewodniczącymi rad osiedli ustalono, że głównym problemem w rejonie są przypadki dewastacji i zanieczyszczania klatek schodowych w rejonie ulicy Zamenhofa. Gromadzące się tam osoby wywodzą się ze środowisk młodzieżowych, a także osób bezdomnych. Problem ten jest uciążliwy dla mieszkańców wymienionych bloków.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem. Kolejnym argumentem jest fakt, iż zbliża się okres wiosenno-letni i przedmiotowy problem może się nasilić.

 

 

REJON NR 5

 

sierż.sztab. Krzysztof Zakosztowicz

pokój 120

tel. 47 78 26 529

kom. 571 323 881

e-mail:  dzielnicowy.police5@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Bursztynowa, Krzywa, Odrzańska, PCK, Robotnicza, Spółdzielców , Bohaterów Westerplatte

cała

Bankowa

Cała od ul. Grzybowej do ul. Wyszyńskiego od numeru 6 do 16 oraz od numeru 9 do 37

Grzybowa

od numeru 2 do 48

Piaskowa

Cała od ul. Grzybowej do ul. Zamenhofa

Piłsudskiego

od ul. Wyszyńskiego do ronda – prawa strona

Zamenhofa

od numeru 1 do 17 - wyłacznie nieparzyste

POD „Nad Grzepnicą”

całe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami i podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób na klatce schodowej w budynku przy ul. Grzybowej 2. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz dewastują, zaśmiecają i zanieczyszczają przedmiotowe miejsce, a także stwarzają zagrożenie pożarowe przez palenie tytoniu na klatce schodowej. Gromadzące się osoby to głównie osoby bezrobotne i bezdomne. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze wieczorowej i nocnej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

REJON NR 6

 

mł.asp. Piotr Busz

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 879

e-mail:  dzielnicowy.police6@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Długosza, Kasprowicza, Kosynierów Gdyńskich , Kochanowskiego, Mieszka I, Przybora, Pułaskiego, Reja, Słowackiego, Wkrzańska, Wyspiańskiego

cała

Bankowa

od numeru 18 do 30 oraz od numeru 43 do 57

Grzybowa

numery nieparzyste – wszystkie

Piaskowa

Od ul. Grzybowej do ul. Kos. Gdyńskich

od numeru 5 do 9 oraz numer 28

Siedlecka

numery nieparzyste – wszystkie

Piłsudskiego

Od ul. Grzybowej do torów kolejowych

od numeru 8 do 50

Działki ROD „ M. Reja”

całe

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady osiedla „Dąbrówka” oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że głównym problemem w rejonie są dewastacje mienie w rejonie klatek schodowych przy ul. Bankowej 20 i 22. Teren nie posiada monitoringu, a do zdarzeń dochodzi w godzinach wieczornych i nocnych.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

REJON NR 7

sierż.sztab. Rafał Ziental

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 882

e-mail:  dzielnicowy.police7@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa miejscowości

nr posesji/ uwagi

miejscowości w gminie Police: Przęsocin, Pilchowo, Siedlice, Leśno Górne, Stare Leśno, Sierakowo, Bartoszewo, Żółtew, Tanowo, Witorza, Tatynia, Trzeszczyn, Węgornik, Świdwie, Zalesie, Podbrzezie, Poddymin, Dobieszczyn,

wszystkie

w tym ROD „ Bartoszewo „

 

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021roku:

W wyniku własnych obserwacji poprzedzonych rozmowami z mieszkańcami rejonu służbowego nr 7 ustaliłem, że głównym problemem jest brak oświetlenianw rejonie przejścia dla pieszych w Trzeszczynie przy ul. Kościuszki 33. We wskazanym miejscu w obszarze zabudowanym odbywa się stały ruch pojazdów z uwagi na to, że jest to droga wojewódzka, a gdy występuje zmierzch powyższe przejście dla pieszych jest mało widoczne co negatywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa osób korzystających z przejścia dla pieszych. Instalacja oświetlenia wpłynęłaby pozytywnie na poprawę bezpieczeństwa pieszych jak i kierujących pojazdami. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa i wyeliminowania niepożądanych zdarzeń drogowych.

 

 

REJON NR 8

 

sierż.sztab. Rafał Ziental

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 876

 

e-mail:  dzielnicowy.police8@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa miasta                                                                         

nr posesji/ uwagi

miejscowości w gminie Police: Trzebież, Uniemysl, Drogoradz, Niekłończyca, Dębostrów, Nowa Jasienica, Karpin, Wieńkowo

wszystkie

w tym ROD "Chemik"

Zadania priorytetowe na okres od 1.08. 2020 roku do 28.02. 2021 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady sołectwa miejscowości Trzebież oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 8 , ustalono, że obecnie głównym problemem jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ul. Wkrzańskiej i ul. Kościuszki. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

REJON NR 9

gmina Nowe Warpno

asp. Daniel Bandura

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 884

e-mail:  dzielnicowy.police9@sc.policja.gov.pl

 

 

 

nazwa miasta                                                                         

nr posesji/ uwagi

miasto Nowe Warpno

całe

Zadania priorytetowe na okres od 1.08.2020 roku do 28.02.2021 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z władzami samorządowymi, rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 9 oraz spostrzeżeń własnych dzielnicowego, ustalono, że cel zadania priorytetowego z poprzedniego półrocza nie został w pełni osiągnięty. Miejsce objęte szczególnym nadzorem tj. częściowo zniszczony budynek , pustostan mieszczący się w Nowym Warpnie przy ul. Żeromskiego 17 , gdzie grupują się osób, które spożywają tam alkohol oraz dopuszczają się wykroczeń porządkowych z art. 141, 143 oraz 145 Kodeksu Wykroczeń. Osoby te często są uciążliwe dla mieszkańców Nowego Warpna z uwagi na hałasy oraz zagrożenie bezpieczeństwa zarówno osób przebywających tam jak i osób postronnych, przyczynia się to do spadku poczucia bezpieczeństwa. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.
 

 

REJON NR 10

gmina Nowe Warpno

sierż. Łukasz Pospychała

pokój 119

tel. 47 78 26 534

kom. 571323878

 

e-mail:  dzielnicowy.police10@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa miasta                                                                                                                 

nr posesji/ uwagi                                                           

miejscowości w gminie Nowe Warpno:

Brzózki, Popielewo, Warnołęka, Myślibórz Wielki, Myślibórz Mały,

Miroszewo, Podgrodzie, Mszczuje

wszystkie