Dzielnicowi KPP w Policach

Dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych KPP w Policach

"Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów." Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub w przypadku Komendy Powiatowej Policji w Policach pod nr 47-78-26-511, a w przypadku Komisariatu Policji w Mierzynie pod nr 47-78-26-311.

 

 

Dzielnicowi Rewiru Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Policach

 

 

 

REJON NR 1

sierż. sztab. Michał Chmielewski

pokój 118

tel. 47 78 26 534

kom. 573 455 939

e-mail:  dzielnicowy.police1@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Batorego, Bartłomieja, pl. Chrobrego, Dolna, Dubois, Działkowa , Drzymały, E. Plater, Goleniowska, Grunwaldzka, Jabłonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kościuszki, Mazurska, Mickiewicza, Mareckiego, Nieznanego Żołnierza, Niedziałkowskiego, Nowopol, Ogrodowa, Polna, Pomorska, Rogowa, Rycerska, Staszica, Starzyńskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Słowiańska, Szkolna, Traugutta, Kamienna, Lubuska, Wiejska, Wielecka, Wojska Polskiego,

cała

Piłsudskiego

odcinek od Asfaltowej do Wiaduktu,

Bukowa , Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Graniczna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nadbrzeżna, Palmowa, Szpilkowa, Świerkowa, Topolowa, Asfaltowa

cała

Ofiar Stutthofu

+ teren miasteczka rzemieślniczego

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

 W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady osiedla Mścięcino oraz rozmów z mieszkańcami ustalono, że głównym problemem w rejonie są osoby spożywające alkohol. Osoby spożywające alkohol gromadzą się głównie w rejonie sklepu ABC w Policach przy ul. Asfaltowej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

REJON NR 2

asp. Mariusz Litwin

pokój 118

tel. 47 78 26 534

kom. 571 323 877

e-mail:  dzielnicowy.police2@sc.policja.gov.pl

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Barnima, Chodkiewicza, Głowackiego, Łokietka, Sadowa, Tanowska, Wróblewskiego, Kresowa, Korczaka, Skwer Jana Pawła II, Energetyków, Fabryczna, Przemysłowa, Usługowa, Licealna, Spółdzielcza, Broniewskiego, Brzozowa, Dworcowa, Jana Kazimierza, Jasienicka, Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Makowa, Morska, Owocowa, Partyzantów, Piastów, Piotra i Pawła, Podgórna , Rybacka, Sosnowa, Świętej Anny , Świętego Marcina, Tartaczna, Wodna, Zatoka, Zielona

cała

Kuźnicka

w tym teren Zakładów Chemicznych

Piłsudskiego

od Tanowskiej do ronda – cała lewa strona w tym cmentarz komunalny przy Tanowskiej

Siedlecka

Od 1 - do 6 a

 

Roweckiego

od osiedla do Tanowskiej tzw.Rurowej

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodstawicielami rady osiedla "Gryfitów" oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest bezpieczeństwo, estetyka i komfort poruszania sie po skwerze Jana PAwła II. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu badania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania nieprawidłowości.

 

 

REJON NR 3

st. sierż. Arkadiusz Niemiec

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 878

e-mail:  dzielnicowy.police3@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Armii Krajowej

cała

26-Kwietnia

cała

Świętego Kazimierza

cała

Park Solidarności

cały

Gr.St.Roweckiego

cała

I-go Maja

cała

Kard. Wyszyńskiego

parzyste

Okulickiego

cała

Przyjaźni

cała

Garażowisko ul. Okulickiego

 

Skraj lasu do „Rurowej”

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:


W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami oraz radami osiedli, jak i w związku ze skargami mieszkańców podległego rejonu służbowego nr 3 ustalono, ze miejscem zintensyfikowanych działań dzielnicowego powinien być tzw. Deptak Wyszyńskiego. Jest to miejsce gromadzenia się osób ze środowisk bezdomnych i bezrobotnych. Nagminne popełnianie wykroczeń porządkowych m.in. z art. 51 par. 1 i 2 w tym z art 43 ustawy w rejonie tzw. Deptaka Wyszyńskiego. Teren ten posiada częściowo monitoring. Wykroczenia te popełniane są najczęściej w godzinach popołudniowych i nocnych przez osoby spożywające alkohol.

 

 

REJON NR 4

mł.asp. Piotr Busz

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 879

e-mail:  dzielnicowy.police4@sc.policja.gov.pl

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Bankowa

od numeru 2 do 2 c i od numeru 4 do 4c

Piaskowa

Cała od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego

od numeru 1 do 89 ( lewa strona od ulicy Bankowej )

Zamenhofa

od numeru 2 do 50 - wyłacznie numery parzyste

 

SP nr 8, teren za szkołą do ogrodów działkowych oraz Stadion OSIR

cały

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 oraz przewodniczącymi rad osiedli ustalono, że głównym problemem w rejonie są przypadki dewastacji i zanieczyszczania klatek schodowych w rejonie ulicy Zamenhofa 44do 50. Gromadzące się tam osoby wywodzą się ze środowisk młodzieżowych, a także osób bezdomnych. Problem ten jest uciążliwy dla mieszkańców wymienionych bloków.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem. Kolejnym argumentem jest fakt, iż zbliża się okres jesienno-zimowy i przedmiotowy problem może się nasilić.

 

 

REJON NR 5

 

st.sierż. Krzysztof Zakosztowicz

pokój 120

tel. 47 78 26 529

kom. 571 323 881

e-mail:  dzielnicowy.police5@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Bursztynowa, Krzywa, Odrzańska, PCK, Robotnicza, Spółdzielców , Bohaterów Westerplatte

cała

Bankowa

Cała od ul. Grzybowej do ul. Wyszyńskiego od numeru 6 do 16 oraz od numeru 9 do 37

Grzybowa

od numeru 2 do 48

Piaskowa

Cała od ul. Grzybowej do ul. Zamenhofa

Piłsudskiego

od ul. Wyszyńskiego do ronda – prawa strona

Zamenhofa

od numeru 1 do 17 - wyłacznie nieparzyste

POD „Nad Grzepnicą”

całe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych  rozmów z mieszkańcami i podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu Korona przy ul. Bankowej 8a. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają przedmiotowe miejsce. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk głównie młodzieżowych, ale również bezrobotnych i bezdomnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklep znajduje się w centrum i z jego uroków korzysta wielu mieszkańców miasta. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

REJON NR 6

mł. asp. Piotr Busz

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 879

e-mail:  dzielnicowy.police6@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa ulicy

nr posesji/ uwagi

Długosza, Kasprowicza, Kosynierów Gdyńskich , Kochanowskiego, Mieszka I, Przybora, Pułaskiego, Reja, Słowackiego, Wkrzańska, Wyspiańskiego

cała

Bankowa

od numeru 18 do 30 oraz od numeru 43 do 57

Grzybowa

numery nieparzyste – wszystkie

Piaskowa

Od ul. Grzybowej do ul. Kos. Gdyńskich

od numeru 5 do 9 oraz numer 28

Siedlecka

numery nieparzyste – wszystkie

Piłsudskiego

Od ul. Grzybowej do torów kolejowych

od numeru 8 do 50

Działki ROD „ M. Reja”

całe

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady osiedla „Dąbrówka” oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że nadal głównym problemem w rejonie są kradzieże z włamaniami do piwnic przy ul. Mieszka I. Teren nie posiada monitoringu. Do zdarzeń dochodzi w godzinach nocnych.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

REJON NR 7

st.sierż. Rafał Matusiak

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 882

e-mail:  dzielnicowy.police7@sc.policja.gov.pl

 

nazwa miejscowości

nr posesji/ uwagi

miejscowości w gminie Police: Przęsocin, Pilchowo, Siedlice, Leśno Górne, Stare Leśno, Sierakowo, Bartoszewo, Żółtew, Tanowo, Witorza, Tatynia, Trzeszczyn, Węgornik, Świdwie, Zalesie, Podbrzezie, Poddymin, Dobieszczyn,

wszystkie

w tym ROD „ Bartoszewo „

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku własnych obserwacji poprzedzonych rozmowami z mieszkańcami rejonu służbowego nr 7 ustaliłem, że głównym problemem czy też utrudnieniem jest dla osób poruszających się pojazdami wyjazd z ul. Jasienickiej na ul. Szczecińską w Tanowie. We wskazanym miejscu osoby kierujące pojazdami, które chcą wykonać manewr skrętu w lewo mają ograniczoną widoczność na pojazdy nadjeżdżające od strony miejscowości Dobieszczyn w kierunku miejscowości Tanowo z uwagi na charakterystykę skrętu, przede wszystkim w związku ze znajdującym się po praej stronie drogi - ul. Szczecińskiej drzewem, które znacznie utrudnia widoczność.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa i wyeliminowania niepożądanych zdarzeń drogowych.

 

 

REJON NR 8

 

st.sierż. Rafał Ziental

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 876

 

e-mail:  dzielnicowy.police8@sc.policja.gov.pl

 

 

nazwa miasta                                                                         

nr posesji/ uwagi

miejscowości w gminie Police: Trzebież, Uniemysl, Drogoradz, Niekłończyca, Dębostrów, Nowa Jasienica, Karpin, Wieńkowo

wszystkie

w tym ROD "Chemik"

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przedstawicielami rady sołectwa miejscowości Trzebież oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 8 , ustalono, że obecnie głównym problemem w miejscowości Trzebież jest spożywanie alkoholu w miejscach publicznych w rejonie wiat przystankowych po obu stronach ul. Wkrzańskiej na wysokości nr 10. Wskazane miejsce jest umiejscowione pomiędzy MOW w Trzebieży a Szkołą Podstawową. Z uwagi na położenie przystanków przy głównym ciągu komunikacyjnym w miejscowości Trzebież jest to miejsce szczególnie uczęszczane przez mieszkańców, młodzież oraz dzieci wychodzące ze szkoły. Głównie w godzinach wieczorowo - nocnych gromadzą się tam osoby popełniające wykroczenia z art. 43 Ustawy o Przeciwdziałaniu alkoholizmowi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

REJON NR 9

gmina Nowe Warpno

asp. Daniel Bandura

pokój 104

tel. 47 78 26 528

kom. 571 323 884

e-mail:  dzielnicowy.police9@sc.policja.gov.pl

 

 

 

nazwa miasta                                                                         

nr posesji/ uwagi

miasto Nowe Warpno

całe

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z władzami samorządowymi, rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 9 oraz spostrzeżeń własnych dzielnicowego, ustalono, że cel zadania priorytetowego z poprzedniego półrocza został osiągnięty. Miejsce objęte szczególnym nadzorem tj. teren Wioski Żeglarskiej przylegającej do ciągu spacerowego na południowym brzegu Półwyspu Nowowarpieńskiego,  nadal uczęszczany jest przez grupy osób jednak zminimalizowane zostały popełniane tam wykroczenia. W miesiącach od czerwca 2019roku do lipca 2019roku dzielnicowy ujawnił w tym miejscu zaledwie jednego sprawcę wykroczenia.  Obecnie w miejscowości Nowe Warpno miejscem , które wymaga szczególnego zainteresowania jest budynek mieszczący sie przy ul. Żeromskiego 17. Nieruchomość ta jest pustostanem od ponad 10 lat. Budynek jest częściowo zniszczonyi stanowi miejsce spotkań grupujących się tam osób, które spożywają tam alkohol oraz dopuszczają się wykroczeń porządkowych z art. 141, 143 oraz 145 Kodeksu Wykroczeń. Osoby te często są uciążliwe dla mieszkańców Nowego Warpna z uwagi na hałasy oraz zagrożenie bezpieczeństwa zarówno osób przebywających tam jak i osób postronnych, przyczynia się to do spadku poczucia bezpieczeństwa. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.
 

 

REJON NR 10

gmina Nowe Warpno

w zastępstwie

 

st. sierż. Arkadiusz Niemiec

pokój 119

tel. 47 78 26 535

kom. 571 323 878

e-mail:  dzielnicowy.police7@sc.policja.gov.pl

 

nazwa miasta                                                                                                                 

nr posesji/ uwagi                                                           

miejscowości w gminie Nowe Warpno:

Brzózki, Popielewo, Warnołęka, Myślibórz Wielki, Myślibórz Mały,

Miroszewo, Podgrodzie, Mszczuje

wszystkie

Zadania priorytetowe na okres od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z Sołtysem m. Brzózki, własnych obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 10 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest nagminne spożywanie alkoholu, zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz zanieczyszczanie, zaśmiecania na terenie tzw. wiaty sportowej znajdującej się przy boisku sportowym w Brzózkach przy nr 21. Wskazane miejsce nie jest wykorzystywane4 zgodnie z jego przeznaczeniem - czyli do uprawiania sportu. Miejsce to jest głównie wykorzystywane jest do spotkań młodzieży, która urządza sobie imprezy i popełnia wykroczenia - zakółca ład i porządek i zaśmieca to miejsce. Wykroczenia, których się dopuszczają występują głównie w porze wieczorowo - nocnej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.